William Frederick Hulk oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HULK, William Frederick (1852-c.1906): Betande kor, signerad WF Hulk, olja på duk, 34x29

100607

2011-09-12