Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALTKAR, 6 st, glas/pressglas, varav en med vitmetallfattning, 2 st saltskedar i silver med följer, längd 3,5-11
slitage och skador
100609
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här