Trefot 1800-talets första hälft koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TREFOT, 1800-talets första hälft, koppar och smide, höjd 28
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100617

2011-09-12