Vattentunna 1800-tal koppar

Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar
Vattentunna 1800-tal koppar

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, 1800-tal, med gravyr FAS, koppar, höjd 49, diameter 30
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100622

2011-09-12