Jörgen Fogelqvist oljemålning

Jörgen Fogelqvist oljemålning
Jörgen Fogelqvist oljemålning
Jörgen Fogelqvist oljemålning
Jörgen Fogelqvist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOGELQUIST, Jörgen (född 1927-2005): Abstrakt, signerad o daterad JF 52, olja på duk, 28x69

100644

2011-09-09