Karmstol 1800-talets första hälft furu
2011-09-12
100662
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOL, 1800-talets första hälft, furu, bemålad
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro