Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
800 SEK
MINIATYRURNA med lock, KOPPAR, 2 st, VAS, MUGG med hänklar, SKÅLFAT, porslin Kina, delvis1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 6,5-14, fatets diameter 26
Skador
100663
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här