Trefötter 1800-tal koppar

Trefötter 1800-tal koppar
Trefötter 1800-tal koppar

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

TREFÖTTER, 5 st, 1800-tal, koppar, höjd 14-23
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100671

2011-09-12