Karmstol rokoko

Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko
Karmstol rokoko

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, rokoko, vitmålad

Slitage

100685

2011-09-11