Karmstol i rokoko

Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko

Klubbat för:

6 300 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal rokoko, vitmålad

Slitage

100686

2011-09-11