Peter Dahl 4 litografier

Peter Dahl 4 litografier
Peter Dahl 4 litografier
Peter Dahl 4 litografier
Peter Dahl 4 litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter - LINDGREN, Torgny: Kärlekguden Frö, praktutgåva innehållande bok, 4 originallitografier av Peter Dahl i kassett, signerad och numrerad Peter Dahl och Torgny Lindgren 129/199

100689

2011-09-11