Figuringrupp ljusstakar
2011-09-09
100690
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGURINGRUPP, LJUSSTAKAR, 1 par, meissenliknade märke, FIGURINER, 1 par, porslin, 1900-talets första hälft, höjd 11-19,5
Skador