Figuringrupp ljusstakar

Figuringrupp ljusstakar
Figuringrupp ljusstakar
Figuringrupp ljusstakar
Figuringrupp ljusstakar
Figuringrupp ljusstakar
Figuringrupp ljusstakar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINGRUPP, LJUSSTAKAR, 1 par, meissenliknade märke, FIGURINER, 1 par, porslin, 1900-talets första hälft, höjd 11-19,5

Skador

100690

2011-09-09