Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGURINGRUPP, LJUSSTAKAR, 1 par, meissenliknade märke, FIGURINER, 1 par, porslin, 1900-talets första hälft, höjd 11-19,5
Skador
100690
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här