Kaffepannor 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEPANNOR, 2 st, 1800-talets första hälft, stämpelmärkta Upsala resp Danmark, höjd 25 resp 24, längd 37 resp 30
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100696

2011-09-12