Kaffepannor 1800-tal koppar

Kaffepannor 1800-tal koppar
Kaffepannor 1800-tal koppar
Kaffepannor 1800-tal koppar
Kaffepannor 1800-tal koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEPANNOR, 7 st, 1800-tal, varav fyra stycken märkta med LJB, JWE, CJE (3 st), koppar, höjd 15-28, längd 18-34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro

100697

2011-09-12