Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRÄNNVINSKYLARE, 1800-tal, vitmetall, handtag i form av fågelhuvuden, tre skyltar "Renadt", "Pomerans", "Kummin", höjd 57
Brukslitage
100699
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här