Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVENSKT SILVERSMIDE, 1520-1850, guld och silverstämplar, 4 volymer, 1941-63, 3 volymer i pergamentband, 1 halvfranskt band
Bruksslitage
100703
2011-09-09
Gör en kostnadsfri värdering här