Uppläggningsfat Kina
2011-09-09
100713
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, rokokoform, längd 42
brättesnagg