Uppläggningsfat Kina

Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina
Uppläggningsfat Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, rokokoform, längd 42

brättesnagg

100713

2011-09-09