Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HÄMTARE, 2 st, varav en med lock, BULKRUKA, 1800-tal, koppar, driven och punsad dekor, höjd 22-26
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro
Senare dekor, mindre hål efter dekor
100724
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här