Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, silver, 1800-tal, empire, höjd 13

bruksslitage

100730

2011-09-09