Nisse Zetterberg akvarell

Nisse Zetterberg akvarell
Nisse Zetterberg akvarell
Nisse Zetterberg akvarell
Nisse Zetterberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Sommar", Resarö, sign och daterad NZ -40, akvarell, 27x38

100733

2011-09-10