Miniatyr damporträtt

Miniatyr damporträtt
Miniatyr damporträtt

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINIATYR, gouache på ben, damporträtt, 1800-tal, signerad Hall

100742

2011-09-09