Sigismond Kolozsvary oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KOLOZSVARY, Sigismond (Ungern 1899-1983), Läsande rabin, signerad Kolozsvary, olja på pannå, 21x14,5

Ramskador

100756

2011-09-10