Offerkärl Kina

Offerkärl Kina
Offerkärl Kina
Offerkärl Kina
Offerkärl Kina
Offerkärl Kina
Offerkärl Kina

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OFFERKÄRL, med hänklar, brons, Kina, möjligen 1800-tal, höjd 41 cm

Hål, lagningar, slitage

100764

2011-09-10