Offerkärl Kina
Valmis
2011-09-10
100764
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
OFFERKÄRL, med hänklar, brons, Kina, möjligen 1800-tal, höjd 41 cm
Hål, lagningar, slitage