Kallskål i tenn

Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSKÅL, med lock, tenn, otydliga stämplar, 1800-talets första del, höjd 20, diameter 24

slitage

100767

2011-09-12