Oljemålning orientalisk skönhet

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Orientalisk skönhet, signerad W. Lani, olja på duk, 128x80

Duklagning, hål

100768

2011-09-10