Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGPLÅT, för 2 ljus, koppar, rokokostil, höjd 44, VÄGGVAS, koppar, höjd 34
PROVENIENS: Bosse Hultman, Tibro
Ljusplåten med lagning
100770
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här