Skålfat i tenn

Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn
Skålfat i tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅLFAT, tenn, stämplat G F Bauman Hudiksvall 1793, diameter 35

slitage

100771

2011-09-12