Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 2+2+1, tenn, 1700-tal, bla. Lars Lundvall Jönköping, diameter 21-23,5
bruksslitage
100774
2011-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här