Rune Hagberg akvarell

Rune Hagberg akvarell
Rune Hagberg akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAGBERG, Rune (född 1924), Segelfartyg, signerad Rune Hagberg, akvarell, 50x62

100776

2011-09-10