Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med fartyg, otydligt signerad Th Lindh, olja på duk, 30x46
100801
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här