Th Lindh oljemålning

Th Lindh oljemålning
Th Lindh oljemålning
Th Lindh oljemålning
Th Lindh oljemålning
Th Lindh oljemålning
Th Lindh oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustmotiv med fartyg, otydligt signerad Th Lindh, olja på duk, 30x46

100801

2011-09-10