Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Kairo, signerad F. Odelmark, akvarell, ca 20,5x37,5
Liten fläck
100821
2011-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här