Trumeau 1800-tal

Trumeau 1800-tal
Trumeau 1800-tal

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL med konsolbord och marmorskiva, 1800-talets andra hälft, rokokostil, förgylld, spegelns höjd 226x91, total höjd 268

smärre skador

100830

2011-09-10