Lou Laurin-Lam färgetsning

Lou Laurin-Lam färgetsning
Lou Laurin-Lam färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAURIN LAM, Lou (född 1934): "Mary Kingsley", signerad Lars Laurin-Lam EA, färgetsning 38,5x29

100838

2011-09-10