Bord med inredning
2011-09-10
100842
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD med inredning för 14 flaskor, 1800-talets slut, mahogny med hjultrissor, höjd 86, 57x60
Skador, nyckel saknas