Ulla Arwinge oljemålning

Ulla Arwinge oljemålning
Ulla Arwinge oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARWINGE, Ulla (född 1926): Utsikt från Klinteberget, signerad U. Arwinge, olja på duk, 74x92

100844

2011-09-11