Bengt Gullberg soffbord "A2"
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, Bengt Gullberg, "A2", trehöjdsbord, formgivet i slutet av 1940-talet, teak med metallunderrede som kan ställas på tre håll, höjd 51, 72 respektive 120, 120 x 75 cm
Brännmärke, fläckar, slitage
100852
2011-09-10