Börje Mell oljemålning

Börje Mell oljemålning
Börje Mell oljemålning
Börje Mell oljemålning
Börje Mell oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MELL, Börje (född 1911): Uppdragna båtar, signerad o daterad Börje Mell -53, olja på duk, 35x58

100860

2011-09-11