Knut Jansson oljemålning

Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning
Knut Jansson oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 200 SEK

JANSSON, Knut (1882-1966): "Blommande strandäng", signerad och daterad Knut Jansson -48, olja på duk, 38x46

100861

2011-09-11