Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOMAN, Karl-Erik, (f. 1913): "Hotfullt ansikte", signerad o daterad K. E. Boman, blandteknik, 31,5x23
100863
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här