Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RINGIUS, Magda (1894-1979): "Frukter i skugga", signerad M Ringius, olja på pannå, 17,5x25
Färgbortfall
100865
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här