Folke Andreasson oljemålning
Valmis
2011-09-11
100872
| Korkein tarjous | 19 500 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
ANDREASSON, Folke (1902-48): "De fyra elementen", signerad Folke Andreasson, olja på pannå, 63x52