Folke Andreasson oljemålning

Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning
Folke Andreasson oljemålning

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANDREASSON, Folke (1902-48): "De fyra elementen", signerad Folke Andreasson, olja på pannå, 63x52

100872

2011-09-11