Ragnvald Magnusson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGNUSSON, Ragnvald (1904-1984): "Fiskehamn i Bretagne", signerad Ragnvald M, olja på duk, 66x59

100873

2011-09-11