Folke Holmér oljemålning

Folke Holmér oljemålning
Folke Holmér oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLMÉR, Folke (1900-tal): Landskap, signerad, olja på duk, 54x65

100886

2011-09-11