Rolf Lind fotografi

Rolf Lind fotografi
Rolf Lind fotografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIND, Rolf (född 1936): "Textilkonstnären Raine Navins nykomponerade tyg fotograferade vi på Parboäng, södera Öland" signerad och daterad på baksidan Rolf Lind mars 1967, kopierad 1980, gelatinsilverfotografi, 29,5x39,5

100887

2011-09-14