Bord med klaffar
2011-09-11
100896
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KLAFFBORD med låda, England, mahogny, 1800-tal, höjd 70, 74x49
Slitage och fanerskador, benfäste med skada