Bord med klaffar

Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD med låda, England, mahogny, 1800-tal, höjd 70, 74x49

Slitage och fanerskador, benfäste med skada

100896

2011-09-11