Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD med låda, England, mahogny, 1800-tal, höjd 70, 74x49
Slitage och fanerskador, benfäste med skada
100896
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här