Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVISGLAS, ca 109 dlr, olivslipade, bestående av, 12 likörglas, 26 starkvinsglas, 9 dricksglas, 29 selterglas, 10 snapsglas, 13 vitvinsglas, 10 vinglas
Slitage, nagg
100910
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här