Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NILSON, Severin (1846-1918): Solros, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 25x23
Dukskada
100929
2011-09-11
Gör en kostnadsfri värdering här