Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIN, silver, importstämplar, rokokostil, 1900-tal, vikt ca 435g

100953

2011-09-13