Klubbat för:
6 600 SEK
3 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, funkis 1930-tal, höjd 39, glas och bemålad plåt, kommer från nedlagd biograf
Kortsidorna av glaset med smärre nagg, plåten med slitage
100956
2011-09-10